Rosja to wielki kontynent wschodni, który liczy sobie ponad 120 milionów ludności. Tu zazwyczaj panowała bieda, ludzie żyli na bardzo niskim poziomie. Jednak, w którymś momencie to się zmieniło. Choć do dziś można zobaczyć jak przez ścianę Rosjan dawne życie w agresji, przemocy i biedzie.

Rosja to niegdyś był Związek Radziecki ZSRR, zmienił on nazwę, ale system barbarzyńskie zachowanie, brak kultury oraz ordynarny język nie zmieniły się do dziś.

Rosja jest znana z ciężkich maszyn, wojskowego wyposażenia, które nikomu nie przyniesie chleba, a sprzęt zakupiony i składowany za grube miliony nikt nie jest w stanie wystrzelić w kosmos. Dlatego też wywoływane sztuczne wojenki, jak np. Syria, gdzie można ten cały sprzęt wyładować.

Sprzęt składowany w magazyn -ach nikomu się nie przyda, gdy nie ma wojny. Dlatego też poprzez tę politykę gromadzenia wojska, tworzenia armii powoduje, że zatraca się sens normalnego funkcjonowania państwa.

Rosja to państwo, które nie jest dobrym sojusznikiem dla Polski, jest ono bardzo dzikie, barbarzyńskie, nigdy nie wiadomo kiedy użyje swojej armii, która jest tworzona bez żadnego celu. Armia, która jest tworzona, choć nigdzie nie ma aż tak wielkiego zagrożenia. Nikt nie wypowiada wojny Rosji, ani nikt nie wchodzi w konflikt z tym krajem.

Rosja jest znana z historii, że weszła do kraju polskiego, napadając ludzi, napadając godność, i w ten sposób nikt do dziś. Nie będzie tolerował tego kraju.

Reasumując, Rosja, to kraj, który dba jedynie o dobro armii i powiększanie jej, tak aby móc czuć się groźnym w wielkim świecie.